Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Kolorowanka XXL kompetencje przyszłości

MATERIAŁ PŁATNY. Kliknij „ZOBACZ”, aby przejść na stronę produktu i dokonać zakupu! Kolorowanka jest naprawdę ogromna, jej wymiary to 500×100 cm. Przedstawia 10 kompetencji przyszłości – komunikację, kreatywność, zdolność do adaptacji, krytyczne myślenie, inteligencję emocjonalną, rozwiązywanie problemów, obywatelstwo, przywództwo, współpracę, myślenie strategiczne – w formie uroczych żarówek, które nie od dzisiaj kojarzą się z dobrymi pomysłami 🙂 Kolorowanka XXL to świetne rozwiązanie na lekcje, warsztaty, konferencje… Dobrze bawią się przy niej nie tylko dzieci!

Kategoria:
Dla dzieci
Dla edukatorów(-rek)
Dla nauczycieli(-lek)
Dla rodziców
Typ:
Kolorowanie
Temat:
Edukacja wczesnoszkolna
ZOBACZ

Poznajemy OctoStudio! Pakiet materiałów po webinarze

8 listopada 2023 odbył się webinar o wykorzystaniu w pracy z dziećmi aplikacji OctoStudio, nowego dzieła twórców Scratcha z MIT. Spotkanie poprowadził Paweł Bednarczyk, edukator i nauczyciel informatyki, który pracował przy tłumaczeniu aplikacji na język polski. W pakiecie materiałów znajduje się karta pracy, prezentacja ze szkolenia oraz przydatne linki (w tym link do nagrania webinaru na naszym YouTube).

Kategoria:
Dla edukatorów(-rek)
Dla nauczycieli(-lek)
Typ:
Karta pracy
Temat:
Edukacja wczesnoszkolna
Nauczanie informatyki
Programowanie
Pobierz

Cyfrowe wędrówki. Autorski program nauczania informatyki w klasach 1-3 szkoły podstawowej + SCENARIUSZE

Pakiet materiałów, który pozwoli na realizację ciekawych, angażujących i wielowymiarowych zajęć informatyki w klasach 1–3 szkoły podstawowej. Realizację programu zaplanowano na 1 godzinę dydaktyczną w tygodniu, choć niejednokrotnie treści poruszane podczas zajęć łączą się z tymi realizowanymi podczas innych edukacji. Oprócz opisu programu w jego skład wchodzi 90 scenariuszy, które są rozłożone na trzy lata szkolne – dla klas pierwszej, drugiej i trzeciej.

Kategoria:
Dla nauczycieli(-lek)
Typ:
E-book
Scenariusze zajęć
Temat:
Edukacja wczesnoszkolna
Nauczanie informatyki
Pobierz