Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Materiały wideo

Poznaj nasze szkolenia, posłuchaj co mówią o nich trenerzy i trenerki, zobacz nagrania z naszych bezpłatnych spotkań. Zanim zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz sprawdzić, jak pracujemy.  

#11 [Cykl LP] Praca w modelu STEAM w Laboratoriach Przyszłości

Dorota Czech-Czerniak zaprasza do STEAMowej pracowni, w której realizuje ciekawe projekty wraz ze swoimi uczniami i uczennicami.

#10 [Cykl LP] Laboratoria Przyszłości na SPEcjalne zamówienie

Zyta Czechowska pokazuje, jak pracować z uczniami i uczennicami ze SPE z pomocą sprzętu ze szkolnej pracowni Laboratoriów Przyszłości. Wykorzystanie długopisu 3D, wiele przydatnych aplikacji, narzędzi i zasobów + bonus w postaci Wakeletu z inspiracjami.

#9 [Cykl LP] Poznaj sztuczną inteligencję! Laboratoria Przyszłości w edukacji wczesnoszkolnej

Agnieszka Chomicka-Bosy wyjaśnia i pokazuje (na przykładach), czym jest tak właściwie inteligencja jako taka, czym jest sztuczna inteligencja i kto (a może co?) ją uczy, czego i w jaki sposób.

#8 [Cykl LP] Skuteczna praca z BeCREO kit w Laboratoriach Przyszłości

Jeśli w Twojej szkole jest dostępny zestaw BeCREO kit, ale nie wiesz, jak wykorzystać jego potencjał, to mamy dobrą wiadomość… my wiemy! A dokładniej, Dorota Czech-Czerniak, która nie tylko doskonale zna BeCREO kit od strony technicznej, ale i po prostu lubi z nim pracować. Posłuchaj jej webinaru.

#7 [Cykl LP] Emulatory – Twoi pomocnicy w Laboratoriach Przyszłości

Emulatory to nazwa, która może odstraszać, ale na szczęście Iwona Cugier w ogóle się ich nie boi. Wręcz przeciwnie, doskonale wie, jak je wykorzystać w nauczaniu, a podczas swojego webinaru podsuwa nauczycielom i nauczycielkom masę praktycznych pomysłów na wykorzystanie emulatorów na zajęciach w klasie.

#6 [Cykl LP] Podstawy edycji wideo w Laboratoriach Przyszłości

Sławomir Baturo pokazuje jak łatwo edytować nagrania wideo i sprawić, aby były bardziej atrakcyjne w odbiorze.