Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Agnieszka Kucisz

Uwielbia działać i podejmować nowe wyzwania. Twierdzi, że nie wyobraża sobie życia bez pracy z uczniami i uczennicami. Ona pozwala jej na realizowanie samej siebie, ale przede wszystkim jest ciągłym wyzwaniem, które wymaga twórczej postawy i uczy odpowiedzialności. Agnieszka stara się być nauczycielką, która potrafi w każdej osobie odnaleźć jej dobro oraz potencjał. W swojej pracy lubi wykorzystywać nowoczesne technologie, nieszablonowe metody i techniki nauczania oraz rozwijać kreatywność u dzieci i młodzieży. Prywatnie lubi być aktywna sportowo, jednak największą satysfakcję daje jej angażowanie się w organizację imprez charytatywnych na rzecz potrzebujących dzieci ze społeczności lokalnej.

Doświadczenie

Agnieszka jest nauczycielką edukacji wczesnoszkolnej i informatyki w Szkole Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza przy ZSP nr 1 w Piszu. W szkole i poza nią prowadzi zajęcia dla dzieci i młodzieży z robotyki i programowania. Ukończyła szereg szkoleń związanych z nowoczesnymi technologiami w edukacji, kodowaniem i programowaniem, rozwojem kompetencji cyfrowych nauczycieli i uczniów oraz nauczaniem zdalnym. Była trenerką w projektach Mistrzowie Kodowania oraz Zaprogramuj Przyszłość.

Edukacyjne supermoce

Scratch
Robotyka dla dzieci i młodzieży
Matematyka dla najmłodszych

Porcja konkretów

Agnieszka ukończyła studia licencjackie na kierunku wczesna edukacja i logopedia, a magisterskie na kierunku doradztwo zawodowe. Jest również absolwentką szeregu studiów podyplomowych: fitness z elementami tańca, menadżer sportu, zarządzanie i marketing w oświacie oraz informatyka.