Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Anna Jędryczko

Kiedy myślimy o Ani, mówimy jednym głosem “Minecraft!”. Nie da się ukryć, że Ania potrafi chyba każdego zarazić entuzjazmem dla sześciennej krainy. Choć mogłoby się wydawać, że to kosmiczne zainteresowanie dla polonistki (tak!), trenerska ścieżka Ani pokazuje jak naturalnym tematem jest dla niej nauka programowania (i nie tylko) z pomocą minecraftowych światów. Zaczynała przygodę z programowaniem w programie Mistrzowie Kodowania, a później… lawina ruszyła. Koordynacja projektów edukacyjnych, certyfikaty, szkolenia, konferencje, publikacje i dużo trenerskiej praktyki. Wiemy, że twórcza głowa Ani prowadzi ją wciąż na zupełnie nowe tory.

Doświadczenie

O doświadczeniu Ani moglibyśmy napisać: od przedszkola do seniora, od (nie)zwykłych lekcji po koordynację grup trenerskich i zajęć w ogólnopolskich projektach. Ania ma na koncie również udział w dwóch międzynarodowych Scratch Conference oraz publikacje edukacyjne na różne tematy. Świetnie rozumie i dogaduje się również z młodzieżą, którą wspierała m.in.. w projektach Centrum Elektroekologii (tworząc scenariusze zajęć) czy Samsung Solve for Tomorrow (będąc mentorką zespołów finałowych).

Edukacyjne supermoce

Office365 (w tym: Microsoft Teams)
Narzędzia cyfrowe w pracy nauczyciela
Minecraft Education Edition

Porcja konkretów

Ania ukończyła studia magisterskie na kierunku polonistyka (specjalność nauczycielska) oraz podyplomowe w zakresie pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jest posiadaczką certyfikatów Microsoft: Innovative Educator Expert 2019-2020, Innovative Educator Expert 2020-2021, Innovative Educator Expert 2021-2022; Minecraft: Education Edition: Teacher Academy, Certified Microsoft Innovative Educator, Microsoft Innovative Educator Fellow 2021-22 oraz Europejskiego Certyfikatu Umiejętności Komputerowych Start (ECDL). Brała również udział w szkoleniach dotyczących oceniania kształtującego oraz wykorzystania technologii informacyjnej na lekcjach.