Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Beata Brzózka

Trenerka i edukatorka, która Čapka czy Kunderę może czytać w oryginalne, ponieważ bardzo dobrze posługuje się językiem czeskim. Obecnie pracuje w świetlicy Katolickiej Szkoły Podstawowej nr 7 w Warszawie, gdzie prowadzi kółka informatyczne, m.in. w ramach projektu CMI. Świetnie odnajduje się w prowadzeniu warsztatów dla nauczycielek i nauczycieli, młodzieży i dzieci – zarówno online, jak i stacjonarnie. W wolnym czasie uprawia sport – gra w siatkówkę, piłkę nożną i ping-ponga – bądź chodzi na długie spacery i piesze wędrówki po górach.

Doświadczenie

Jest edukatorką w projekcie “Informatyka Bez Granic” oraz prowadzi koło w Centrum Mistrzostwa Informatycznego. Współpracuje z Cyfrowym Dialogiem oraz ma na koncie współpracę z Centralnym Domem Technologii. Najlepiej “czuje” tematy z zakresu nauki programowania i kodowania (Scratch), projektowania grafik użytkowych oraz projektowania 3D. Interesuje się bezpieczeństwem w sieci.

Edukacyjne supermoce

Scratch
Projektowanie 3D
Tworzenie wideo

Porcja konkretów

Absolwentka kierunków Pedagogika Resocjalizacyjna i Nauczanie Informatyki; obecnie studiuje Doradztwo Zawodowe i Podstawy Przedsiębiorczości. Ukończyła wiele szkoleń i kursów, z m.in. Rozwoju Kompetencji Cyfrowych, aplikacji i urządzeń do nowych technologii, efektywnej komunikacji w grupie, Microsoft Educator Centre, Design Thinking, bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w Internecie, projektowania w 3D, Scratcha, Pythona czy narzędzi TIK.