Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Beata Zawisła

Obecność Beaty w naszym trenerskim teamie jasno dowodzi, że mamy słabość do łączenia matematyki i informatyki. Takie właśnie dwukierunkowe wykształcenie posiada Beata, a co więcej, wiedzę w tych obszarach bardzo efektywnie (i efektownie!) wykorzystuje na zajęciach: z dziećmi, z dorosłymi i seniorami; w szkole w Bachorzewie i bibliotece w Jarocinie, z którą współpracuje. Beata udowadnia, że małe placówki w małych miejscowościach mogą mieć wielką moc. Od dawna na swoich zajęciach wykorzystuje elementy TIKowe, programowanie i robotykę.

Doświadczenie

Beata była w grupie pierwszych nauczycielek i nauczycieli w Polsce, którzy uwierzyli w naukę programowania i brała udział w pierwszych edycjach projektu Mistrzowie Kodowania. Była również trenerką i mentorką w projektach Zaprogramuj Przyszłość, gdzie pomagała wprowadzać w świat programowania dzieci w edukacji wczesnoszkolnej. Zna Scratcha lepiej niż własną kieszeń!

Edukacyjne supermoce

Kodowanie bez komputera
Scratch
Programowanie robotów

Porcja konkretów

Beata ukończyła studia magisterskie na kierunku matematyka, a później studia podyplomowe na kierunku informatyka. Pracuje z wykorzystaniem TIK i programowania od 12 lat.