Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Dagmara Śmigielska

Edukatorka, trenerka kompetencji cyfrowych, założycielka szkoły programowania dla dzieci Code4fun. Ma za sobą lata pracy zawodowej w branży reklamowej, jednak to właśnie w obszarze edukacji rozgościła się na dobre. Uważa, że jest tutaj mnóstwo do zrobienia, odkrycia, poprawy i właśnie to napędza ją do ciężkiej codziennej pracy. Jest przekonana, że uczenie (się) powinno być przygodą, a nie udręką, a każdą zmianę należy zaczynać od siebie. Obok zaangażowania i radości dzieci najbardziej cieszy ją przemiana nauczycieli i nauczycielek, których/które szkoli. Wolny czas najchętniej spędza ze swoimi dziećmi – na nartach, przy grach planszowych lub w świecie Minecrafta, po którym aktualnie oprowadza ją jej dziewięcioletni syn.

Doświadczenie

Od 2015 roku “siedzi” w branży edukacyjnej i szkoleniowej. Prowadzi zajęcia dla dzieci z programowania i logicznego myślenia oraz szkoli dorosłych. Trenerka w wielu edukacyjnych projektach, m.in. “Lekcja:Enter!”, “Mobilne Centrum Edukacyjne”, “Latarnicy Polski Cyfrowej”, “Misja programowanie”, “Zaprogramuj Przyszłość”, “Centrum Mistrzostwa Informatycznego”. Współrealizowała projekt “Mistrzowie Kodowania”. Jej głównym zajęciem jest prowadzenie szkoły programowania dla najmłodszych Code4fun.

Edukacyjne supermoce

Programowanie z najmłodszymi
Logiczne myślenie
Gry dydaktyczne

Porcja konkretów

Posiada dyplom ukończenia studiów na kilku kierunkach m.in. Pedagogiki ze specjalnością Informatyki, Edukacji wczesnoszkolnej i wychowania przedszkolnego, Przygotowania pedagogicznego, Zarządzania i marketingu. Uczestniczka wielu kursów i szkoleń w tym kursu przygotowującego do prowadzenia zajęć z algorytmiki i programowania, kursu trenerskiego w zakresie metodyki i narzędzi wspierających wprowadzanie nauki programowania w edukacji wczesnoszkolnej, kursu nauki kodowania i programowania w edukacji wczesnoszkolnej według nowej podstawy programowej, kursów z zakresu technik sprzedażowych i negocjacji handlowych. Kiedy czas pozwala, jeździ na konferencje edukacyjne. Posiada certyfikat “Twórczego Nauczyciela”.