Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Michał Wróbel

Żądny wiedzy i nowych wyzwań. Gotowy podjąć się każdego zadania, nawet jeśli do końca nie wiadomo, co czeka na końcu drogi. Choć jego ojczystym językiem jest polski, już dawno temu odkrył, że jego umysł i serce mówią po angielsku. Ukończenie Filologii Angielskiej nie tylko zapewniło mu umiejętność posługiwania się perfekcyjną angielszczyzną, ale i zaszczepiło w nim zainteresowanie kulturą i tradycjami krajów anglojęzycznych; zaś na gruncie zawodowym zachęciło do odkrywania kolejnych innowacyjnych technologii w nauczaniu języków obcych. Do kadry trenerskiej Cyfrowego Dialogu trafił poszukując edukatorek i edukatorów, którzy podobnie jak on, stawiają na edukację medialną i kompetencje przyszłości. Doskonale odnajduje się jako nauczyciel programowania na każdym etapie edukacyjnym.

Doświadczenie

Jako pasjonata i moderator metody Design Thinking w edukacji doskonale odnajduje się w programie “Solve for Tomorrow” firmy Samsung, którego jest ambasadorem. Współpracuje z Etwinning, jest trenerem w Horyzonty/ cleverway i Cyfrowym Dialogu. Ma za sobą przygodę w programie “Zaprogramuj Przyszłość”. Od 16 lat pracuje W Szkole Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Piaskach pod Lublinem. W międzyczasie przez 13 lat pracował w Prywatnej Szkole języka angielskiego „Junior” w Lublinie. Dodatkowo prowadził zajęcia ze słuchaczami szkoły „Futura Edukacja” na kierunkach technik reklamy, administracji czy hotelarstwa.

Edukacyjne supermoce

Nauka programowania na każdym etapie edukacyjnym
Nowe technologie w nauce języków obcych
TIK w edukacji

Porcja konkretów

Ukończył Akademię Zarządzania IT Administracji Publicznej na kierunku informatyka o specjalności Systemy Zarządzania na wydziałem zarządzania Politechniki Warszawskiej. Posiada certyfikat Certified Cybersecurity Professional: Fundamentals (CCPF). Ma za sobą szkolenia z programowania i robotyki, Greenfoot oraz szkolenie metodyczne z zakresu język angielskiego. Potrafi programować w Arduino, Micro:bit oraz Javie oraz obsługiwać programy do druku 3D.