Search results will appear here
Zwiększ kontrast:
Zmień rozmiar czcionki:
100%

Zuzanna Błażejewska

Edukatorka, trenerka, koordynatorka projektów i wiceprezeska Stowarzyszenia Cyfrowy Dialog (od 2024 roku). Gdyby miała opisać swoje życie w dwóch słowach, to byłyby to “relacje” i “wyzwania”. Ciekawość świata i wykształcenie lingwistyczne sprawiają, że najchętniej angażuje się w projekty międzynarodowe. Pasjonuje się komunikacją interpersonalną i rozwojem kompetencji miękkich, ale chętnie dzieli się też swoim doświadczeniem w tworzeniu projektów i pozyskiwaniu dotacji. Nie ma pamięci do dat, ale uwielbia odkrywać minione epoki w ludzkich historiach i starych budynkach, dlatego ukończyła kurs przewodników miejskich po Warszawie, a na każdym wyjeździe robi za nieoficjalnego przewodnika i dzieli się z towarzysz(k)ami podróży anegdotkami o odwiedzanych miejscach. Baterie najchętniej ładuje podczas wypraw rowerowych i długich górskich wędrówek, najlepiej na skiturach.

Doświadczenie

W Cyfrowym Dialogu koordynuje projekty międzynarodowe oraz  “Girls Do Engineering” i “Plac zabaw. Na drodze do partnerstwa”, a także jest trenerką w Centrum Elektroekologii. Jest odpowiedzialna za składanie wniosków o granty i dotacje. Zawodowo zajmuje się również redakcją napisów na żywo, zapewniając dostępność wydarzeń kulturalnych i edukacyjnych. Przez ponad 10 lat działała jako instruktorka Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej, m.in. organizując kursy młodych liderów oraz prowadząc szkolenia gospodarcze.

Edukacyjne supermoce

Empatyczna komunikacja
Praca projektowa
Metodyka 4P4C

Porcja konkretów

Jest absolwentką studiów magisterskich z lingwistyki stosowanej w Instytucie Lingwistyki Stosowanej Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła kurs trenerski Niepublicznego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli Cyfrowy Dialog oraz Intensywny Kurs Podstawowy Porozumienia Bez Przemocy w Akademii NVC.

Zobacz profil Zuzy na LinkedIn.