11/07/2023

~ Wspaniałe Panie prowadzące, ciekawe narzędzia, świetna zabawa.

~ Poznałam różne aplikacje, których wcześniej nie znałam, a które na pewno uatrakcyjnią zajęcia. Nie korzystałam wcześniej z Canvy. Po tym szkoleniu chcę z niej korzystać. Webinar kreatywny, ciekawy.

~ Bardzo brakuje takich szkoleń. Wciąż jeszcze brak nam czasu na przyswojenie nowych rozwiązań, ciekawych aplikacji i wprawienie tego w życie. Mało mamy czasu na praktykę. Bardzo mi się podobało.

~ Więcej tak praktycznych szkoleń!

To tylko niektóre z pozytywnych opinii, które uczestnicy i uczestniczki szkoleń w ramach projektu „Cyfrowe umiejętności w świecie nauczycielki i nauczyciela” wyrazili po warsztatach z prowadzącymi Agnieszką Chomicką-Bosy i Martą Florkiewicz-Borkowską. Nagrania webinarów udostępniliśmy na naszym kanale YouTube.

Działania projektowe w liczbach

15 specjalistów i specjalistek pracowało przy merytorycznej stronie Projektu;

Ponad 200 nauczycieli i nauczycielek wzięło udział w Projekcie;

Grona pedagogiczne wybranych w Projekcie szkół ukończą 2 szkolenia; szkolenie online złożone z 5 modułów oraz szkolenie stacjonarne złożone z 12 godzin dydaktycznych. Oba szkolenia zostaną dopasowane do potrzeb placówki!

Dziękujemy za Wasze zaufanie!

Działanie jest dofinansowane z Funduszy Europejskich w ramach projektu grantowego Ośrodka Rozwoju Edukacji. Kwota dofinansowania: 180 187,62 zł.